УВАГА, наявність товару на сайті не актуальна!
Уточнюйте, будь ласка, за телефоном або у месенджері.

VetExpert KALMVET
  • VetExpert KALMVET

VetExpert Kalmvet

869,00 ₴

Заспокійливий препарат для собак і кішок

Кількість
Кількість
Швидке замовлення

Швидке замовлення

VetExpert Kalmvet

Надішліть запит на купівлю цього товару. Ми скоро зв'яжемося з вами.

Завантаження ...

 

Доставка та оплата

VetExpert KalmVet - заспокійливий препарат, що усуває симптоми стресу, занепокоєння та агресії у собак та котів. Засіб випускається у м'яких капсулах за технологією "twist off". Такі герметичні капсули гарантують високу якість жирів і масел, що входять до складу препарату протягом тривалого часу.

Особливості:

  • Триптофан – амінокислота, попередник серотоніну. При збільшенні кількості триптофану в живленні тварини збільшується його концентрація в головному мозку, що підвищує виробництво серотоніну. Серотонін контролює в організмі вивільнення гормонів, відчуття болю, апетит, настрій та поведінку тварини. Збільшення рівня серотоніну в мозку знижує прояв агресії у тварин і робить їх стійкішими до стресу;
  • Валеріана – добре усуває почуття занепокоєння та тривожності. В даному препараті міститься екстракт валеріани, який має заспокійливий ефект, що було підтверджено численними дослідженнями;
  • Ромашка - крім інших біологічних властивостей, має заспокійливу дію. В екстракті ромашки міститься апігенін, який, взаємодіючи з бензодіазепіновими рецепторами, усуває занепокоєння. Екстракт ромашки містить інші сполуки, що взаємодіють з бензодіазепіновими та гамма-аміномаслянокислотними (ГАМК) рецепторами в мозку, створюючи заспокійливий ефект.

Склад:

Олійні культури, олійні плоди та їх похідні, ромашка (Chamomilla recutita), валеріана (Valeriana officinalis), триптофан.

Аналіз:

білок — 13,55 %
зола — 8,99 %
жир — 23,56 %
вологість — 2,58 %

Дозування: для котів та собак з масою тіла до 10 кг – 1 капсула на день; для собак від 10 кг до 25 кг - 2 капсули на день; для собак понад 25 кг – 3 капсули на день.

Спосіб застосування:

Можна згодовувати капсули в проміжках між їдою, змішувати з їжею вміст капсул або вводити вміст капсул безпосередньо в ротову порожнину тварини. Якщо дозування на добу передбачає застосування двох капсул, добову дозу можна розділити на 2 прийоми. Для досягнення найкращого ефекту рекомендується застосування препарату протягом від 1 до 3 місяців, у випадках хронічних захворювань – до 6 місяців.

Перед застосуванням або збільшенням терміну застосування препарату рекомендується проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який може змінити дозування, а також спосіб вживання відповідно до індивідуальних особливостей тварини.

Зберігання: зберігати в сухому місці за кімнатної температури (не вище +25°С).

Упаковка: 60 капсул

Vet Planet Ltd, Польша

VetExpert
58709

Характеристики

Призначення
Інші
Новий товар
Коментарі (0)