УВАГА, наявність товару на сайті не актуальна!
Уточнюйте, будь ласка, за телефоном або у месенджері.

Фільтр

Клас корма
Бренди
Розмір породи
Вік собаки
Ціна
Фасування
Фільтр

Бренди

Сухий корм

Знайдено товарів: 386.

Показати 1-24 з 386 товарів

Активні фільтри

Надзвичайно складне завдання постає перед кожним власником собаки. Потрібно так організувати харчування свого четвероного друга, щоб забезпечити в достатній кількості всі необхідні організму вітаміни, мінерали і мікроелементи. Купити потрібний сухий корм просто в інтернет зоомагазині Синій Крокодил.

У домашніх умовах скласти такий раціон практично неможливо. Але вихід є – можна просто купити сухий корм для собак. Дешево його можна знайти в цьому каталозі магазину «Синій крокодил», найкращого друга всіх любителів домашніх звірів та птахів.

Асортимент сухого собачого корму

У нашому асортименті представлені сухі корми для собак премиум, супер премиум і холистик класу. Це збалансоване харчування, розроблене з урахуванням усіх особливостей організму собаки тієї чи іншої породи, її віку та стану здоров'я. Цуценята та дорослі тварини вимагають індивідуального підходу, і забезпечити його можна завдяки представленим у нашому магазині товарам. При підборі корму важливо враховувати породу тварини, адже англійському спаніелю, китайській хохлатій, лабрадору, чау-чау та німецькій вівчарці потрібне різне харчування. Важливо також спиратися на вік тварини та особливості, цуценя та літнім собакам будуть корисні різні мікроелементи.

Ми пропонуємо найкращі ціни та умови для своїх покупців. Недорогий корм та корм преміум класу – це все ви знайдете у нас! Серед наших послуг – кур'єрська доставка сухого корму для собак великих та дрібних порід, якою може скористатися будь-який наш клієнт.