УВАГА, наявність товару на сайті не актуальна!
Уточнюйте, будь ласка, за телефоном або у месенджері.

1st Choice Adult Sensitive Skin & Coat All Breeds
  • 1st Choice Adult Sensitive Skin & Coat All Breeds

1st Choice Adult Sensitive Skin & Coat All Breeds

640,00 ₴

Корм на основі м'яса ягняти, океанічної риби і коричневого рису

Фасування
Кількість
Швидке замовлення

Швидке замовлення

1st Choice Adult Sensitive Skin & Coat All Breeds (арт. 39958)

Надішліть запит на купівлю цього товару. Ми скоро зв'яжемося з вами.

Завантаження ...

 

Доставка та оплата

Суперпреміум корм на основі м'яса ягняти, океанічної риби та коричневого рису для дорослих собак усіх порід схильних до алергії віком від 1 до 7 років.

Особливості:

  • Корм чудово збалансований і, завдяки наявності у складі клітковини, м'яти, петрушки та екстракту зеленого чаю, також сприятиме усуненню неприємного запаху з пащі тварини.
  • Продукт підходить для щоденного годування дорослих собак і не тільки ефективно справляється зі шкірними висипаннями, ламкістю та тьмяністю шерсті, але й перешкоджає прояву алергічних реакцій.
  • М'ясо ягняти має низький алергенний фактор і багате на сірку і цинк. Сірка покращує зростання вовни, робить її міцною, гладкою та блискучою. Цинк сприяє загоєнню шкірного покриву, запобігає появі алергічних реакцій на шкірі, робить шкіру більш еластичною та вологою.
  • Жир оселедця містить велику кількість вітаміну A, E, жирних кислот Омега.
  • Вживання жиру оселедця попереджає розвиток рахіту та анемії, сприяє усуненню запальних процесів в організмі, підтримці слизової оболонки кишечника, оздоровленню шкірного покриву та вовни.
  • Коричневий рис також чудово підходить для годування схильних до алергії тварин і завдяки наявності у складі клітковини сприяє виведенню з організму шкідливих речовин і поліпшенню травлення.
  • Підтримати імунну систему та збільшити кількість корисних бактерій у кишечнику допоможуть пребіотики FOS та MOS.
  • Біотин бере участь у переробці глюкози, попереджає появу сухості шкіри, покращує зовнішній вигляд шерсті та робить шерсть та пазурі міцнішими. L-цистин робить шкіру більш еластичною та пружною та уповільнює процес утворення пігментних плям.

Норми годування:

У таблиці вказано денну норму годування, що рекомендується. Разом із кормом, вихованця необхідно забезпечити чистою та свіжою питною водою.

Вага твариниДобова норма, гр/день
1,5 - 5,5 кг 40 - 115 гр
5,5 - 9,5 кг 115 - 155 гр
9,5 - 15,5 кг 155 - 225 гр
15,5 - 22,5 кг 225 - 290 гр
22,5 - 33,5 кг 290 - 405 гр
33,5 - 45,5 кг 405 - 515 гр
45,5 + 515 + 50 гр/ на 5 кг

Склад:

Мука из мяса ягненка (17%), мука из сельди (12%), коричневый рис (12%), сушеный картофель, овсяная крупа, дробленый рис, ячменная крупа, растительное масло, сушеная мякоть свеклы, сушеная мякоть томата, цельное льняное семя (источник жирных кислот Омега-3), гидролизат куриной печени, жир из сельди, экстракт дрожжей (источник маннан-олигосахаридов), экстракт цикория (источник фрукто-олигосахаридов), панцирь мелких креветок и панцирь краба (источник глюкозамина), экстракт Юкки Шидигера, новозеландские зеленые мидии (источник глюкозаминогликана ГАГ), трепанг (источник хондроитина), сушеные морские водоросли, сушеный экстракт зеленого чая, сушеная мята, сушеная петрушка, экстракт имбиря.

Борошно з м'яса ягняти (17%), борошно з оселедця (12%), коричневий рис (12%), картопля сушена, вівсяна крупа, подрібнений рис, ячмінна крупа, рослинна олія, сушена м'якоть буряків, сушена м'якоть томата, цільне лляне насіння (джерело жирних кислот Омега-3), гідролізат курячої печінки, жир з оселедця, екстракт дріжджів (джерело маннан-олігосахаридів), екстракт цикорію (джерело фрукто-олігосахаридів), панцир дрібних креветок та панцир краба (джерело глюкозаміну),екстракт Юкки Шидігера, новозеландські зелені мідії (джерело глюкозаміноглікану ГАГ), трепанг (джерело хондроїтину), сушені морські водорості, сушений екстракт зеленого чаю, сушена м'ята, сушена петрушка, екстракт імбиру.

Типовий аналіз:

КомпонентВміст
білки 22%
жири 12%
зола 9,3%
клітчатка 2,6%
вологість 10%
кальцій 1,7%
фосфор 1,3%
вітамін А 23000 МЕ
вітамін D3 2000 МЕ
вітамін Е 140 мг
1st Choice
ФЧСВЯР2_72

Характеристики

Розмір породи
Для великих порід
Для малих порід
Для середніх порід
Вік собаки
Для дорослих собак
Для літніх собак
Клас корма
Супер-преміум
Новий товар
Коментарі (0)