УВАГА, наявність товару на сайті не актуальна!
Уточнюйте, будь ласка, за телефоном або у месенджері.

Hartz Ошейник от клещей, блох и их яиц
  • Hartz Ошейник от клещей, блох и их яиц

Hartz Нашийник від кліщів, бліх та їх яєць

380,00 ₴

Захист від кліщів, бліх та їх яєць до 7 місяців, для собак старше 1,5 міс.

Розмір
Кількість
Швидке замовлення

Швидке замовлення

Hartz Нашийник від кліщів, бліх та їх яєць

Надішліть запит на купівлю цього товару. Ми скоро зв'яжемося з вами.

Завантаження ...

 

Доставка та оплата

Нашийник від бліх і кліщів для захисту дорослих собак Hartz Ultra Guard Flea & Tick Collar for Dogs термін дії нашийника 7 місяців, довжина нашийника 55 см.

Нашийники є водостійкими і не втрачають своїх захисних властивостей при намоканні тварини. Навіть повністю намокнувший нашийник відновлює свої захисні властивості одразу після висихання!

Спосіб застосування:

Дістаньте нашийник з упаковки, розгорніть його і злегка розтягніть для активації речовин, що діють, поверхня покриється тонким шаром білої пудри - нашийник готовий до застосування. Одягніть нашийник на шию тварини, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю та нашийником залишався невеликий проміжок, потім закріпіть на застібку. Якщо довжина нашийника значно перевищує розміри шиї, то залиште 3-7 см нашийника для додаткового регулювання, а частину, що залишилася, відріжте. Для постійного захисту ваших вихованців оновлюйте нашийник через кожні 7 місяців. Але якщо тварина зазнала масованого нападу бліх і кліщів, то нашийник можна оновити через короткий термін 5 міс. Ефективність роботи нашийника не зменшується під впливом вологи.

Склад:

Тетрахлорвінфос – 14,55%, (S) Метопрен – 1,02%; інші інгредієнти –84,43%.

Hartz

Характеристики

Тип засобу
Нашийники
Новий товар
Коментарі (0)