УВАГА, наявність товару на сайті не актуальна!
Уточнюйте, будь ласка, за телефоном або у месенджері.

Природа ProVET Инсектостоп
 • Природа ProVET Инсектостоп
 • Природа ProVET Инсектостоп

Природа ProVET інсектостоп

139,00 ₴

Спрей для обробки тварин проти ектопаразитів для собак та котів

Об'єм
Кількість
Швидке замовлення

Швидке замовлення

Природа ProVET інсектостоп

Надішліть запит на купівлю цього товару. Ми скоро зв'яжемося з вами.

Завантаження ...

 

Доставка та оплата

Природа Інсектостоп ProVet спрей для обробки собак та котів на всіх стадіях їх розвитку.

Проти ектопаразитів: іксодових кліщів, коростяних і вушних кліщів (Sarcoptes canis, Otodectes cynotis, Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp., Neotrombicula automnalis, Sarcoptes scabiei), блох (Ctenocephalus spp.), вошей (Haematopinus canis Trichodectes canis і Felicola subrostratus), власоїдів, хейлетіел (Cheyletiella), що викликають безгнійний дерматит. Ефективний для лікування шкірних дерматитів (усунення сверблячки).

Особливості:

 • Зручна форма випуску для боротьби з ектопаразитами в місцях, де вихованець любить відпочивати: підстилка, килими, м'які меблі та ін місця відпочинку тварини. Через кілька годин після обробки спреєм Інсектостоп поверхню необхідно очистити пилососом;
 • Діюча речовина – фіпроніл (100 мл препарату містить 0.3 г) – накопичується в епідермесі, сальних залозах, волосяних фолікулах, забезпечуючи тривалу дію;
 • Фіпроніл розподіляється рівномірно по тілу тварини вже через 24 години після нанесення;
 • Знищує ектопаразити, стійкі до інших інсекто-акарицидних препаратів, діючі речовини яких представлені фосфорорганічними сполуками, карбаматами та піретроїдами;
 • Активні компоненти не мають мугагенної, канцерогенної дії, за ступенем впливу на організм тварини відноситься до слаботоксичних речовин.

Застосування:

Перед обробкою флакон необхідно збовтати, потім, прикривши очі і носа тварини, тримаючи флакон вертикально, нанести спрей на все тіло вихованця з розрахунку 3-6 мл на 1 кг маси тіла, що відповідає 3-6 натисканням на пульверизатор флакона об'ємом 250 мл або 10 -14 натискань для флакона об'ємом 100мл.

Однією рукою, інтенсивно натискаючи на пульверизатор, розпорошити препарат на тіло тварини з відстані 10-20 см. Інсектостоп наносять проти зростання вовни тварини, з метою обробки не лише вовни, а й шкіри. Потім рукою (у рукавичках) препарат втирають у шкіру. У місцях поширення кліщів допустима обробка собак один раз на тиждень.

При обробці довгошерстих тварин кількість препарату збільшується на 20-25%.

Не рекомендується купати тварину три дні до та три дні після обробки.

Протипоказання:

 • Не застосовувати для хворих, виснажених та ослаблених тварин;
 • Не застосовувати тваринам віком до 10 тижнів;
 • Не застосовувати тваринам, чутливим до фіпронілу чи інших компонентів препарату;
 • Зберігати у сухому темному місці окремо від продуктів харчування та корму, у недоступному для дітей та тварин місці при температурі +4-25°С.
Природа
PR240978

Характеристики

Тип засобу
Спрей
Новий товар
Коментарі (0)